Skip to main content

Apie mus

Automobilių nuoma Klaipėdoje ir pajūryje. Ilgalaikė automobilių nuoma palankiomis sąlygomis. Mikroautobusų nuoma verslui, kelionėms, šventėms. Keleivių pervežimo paslaugos. Automobilių nuoma su vairuotoju.

Mes esame automobilių nuomos įmonė, kuri siūlo patogius, saugius ir ekonomiškus sprendimus jūsų kelionėms. Mūsų tikslas yra suteikti jums aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą.

Mūsų automobilių parkas yra platus ir įvairus. Mes turime tiek naujausius, tiek klasikinius modelius, tiek lengvuosius, tiek mikroautobusus. Mes taip pat siūlome papildomas paslaugas, tokias kaip draudimas, GPS, vaikiškos kėdutės ir kt.

Mūsų klientai yra mūsų prioritetas. Mes stengiamės klausyti Jūsų poreikių ir lūkesčių ir rasti geriausią sprendimą Jums. Mes taip pat nuolat tobuliname mūsų paslaugas ir technologijas, kad užtikrintume Jums patogumą ir greitumą.

Mes esame ne tik automobilių nuomos įmonė, bet ir Jūsų kelionių partneris. Mes norime padėti Jums atrasti naujas vietas, patirti naujus įspūdžius ir mėgautis kiekviena akimirka. Mes esame čia Jums!

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas ar rezervuoti automobilį, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba užpildykite mūsų internetinę formą. Mes laukiame Jūsų!