Skip to main content

Nuomos sąlygos

Reikalavimai dėl amžiaus

Minimalus nuomininko ir vairuotojo amžius turi būti 21 metai. Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, ir nemažesnę nei 2 metų vairavimo patirtį.
Reikalingi dokumentai

 • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas, turi galioti šalyse, kuriose planuojama eksploatuoti automobilį (minimali vairuotojo patirtis 2 metai). Tekstas vairuotojo pažymėjime turi būti parašytas lotyniškomis raidėmis ir turi būti išduotas įgaliotų įstaigų.
 • Galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė iki nuomos termino pabaigos.
 • Galiojanti kreditinė kortelė (MASTERCARD, VISA, AMERICAN EXPRESS) su pakankama pinigų suma. Nuomos metu Jūsų kreditinėje kortelėje yra autorizuojama suma numatomai nuomos ir užstato sumai. Debetinės kortelės (MAESTRO, VISA ELECTRON) nėra priimamos.

Visi dokumentai turi būti išduoti nuomininko vardu.

Automobiliai

UAB Aurum Currus automobilių nuoma nuomoja tik techniškai tvarkingus ir naujus automobilius, mikroautobusus. Galite pasirinkti sau tinkamiausią nuo ekonominės iki prabangios klasės automobilį, mikroautobusą. Transporto priemonėse yra sumontuota visa būtina įranga: audio sistema, vairo stiprintuvas, kondicionierius, oro pagalvės. UAB Aurum Currus automobiliai yra skirstomi į automobilių grupes. Rezervuojant automobilį yra rezervuojama automobilio grupė, o ne konkretus modelis.

Draudimas

Visi UAB Aurum Currus automobiliai yra apdrausti pagal transporto priemonių draudimo taisykles, galiojančias Lietuvos Respublikoje. Draudimą sudaro: automobilio draudimas avarijos atveju, civilinės atsakomybės draudimas, vairuotojo bei keleivių draudimas. Draudimo kaštai yra įskaičiuoti į nuomos kainą.
Išnuomoto automobilio sugadinimo ar vagystės atveju, nuomininko atsakomybė yra nuo 300 € iki 1000 €, priklausomai nuo automobilio grupės.
Nuomininkas gali įsigyti papildomą draudimą, kuris sumažina atsakomybę. Atsakomybės sumažinimo mokesčio suma priklauso nuo automobilio grupės ir nuomos termino (apie įkainius reikia teirautis nuomos biure.). Atsakomybės sumažinimo mokestis negalioja tokios žalos atveju: kai yra sugadinamas automobilio interjeras, kai sugadinamos padangos, kai automobilis apgadinamas važiuojant ne keliais arba vietose, nepritaikytuose važiuoti transporto priemone. Esant bent kokiam automobilio apgadinimo atveju neiškviesta policija ir nėra policijos pažymos apie įvykį, draudimas negalioja.

Nuomos kaina.

Į nuomos kainą įskaičiuota: transporto priemonės nuoma, draudimas avarijos atveju, vagystės atveju, civilinės atsakomybės draudimas, vairuotojo ir keleivių draudimas, techniniai aptarnavimai, automobilio priežiūra, aptarnavimo mokestis, papildomi vairuotojai, žieminės/vasarinės padangos, pridėtinės vertės mokestis (PVM 21%).

Nuomos laikotarpis.

Minimalus nuomos laikas yra 24 valandos (viena para). Nuomos laikas pradedamas skaičiuoti nuo automobilio paėmimo momento. Jeigu automobilį vėluojama grąžinti daugiau kaip 2 valandas, skaičiuojama nuoma už dar vieną parą.

Kuras

Automobiliai yra išnuomojami pilnu kuro baku ir turi būti grąžinami pilnu kuro baku. Priešingu atveju nuomininkas turi sumokėti už trūkstamą degalų kiekį ir 15 Eurų pripildymo mokestį. Nuomininkas gali užsisakyti paslaugą „pilnas kuro bakas“ ir automobilį gražinti su minimaliu kuro kiekiu bake. Mokesčio dydis priklauso nuo automobilio grupės.

Atsiskaitymas

Nuomininkas už nuoma gali atsiskaityti kreditine kortele (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS), debetinėmis kortelėmis MAESTRO, VISA ELECTRON, bankiniu pavedimu, grynais pinigais. Už automobilio nuomą atsiskaitoma prieš pasiimant automobilį.

Papildomas vairuotojas

UAB Aurum Currus automobilių nuoma netaiko papildomo vairuotojo mokesčio. Papildomas vairuotojas turi atitikti visas sąlygas ir visus apribojimus, taikomus pagrindiniam vairuotojui. Jeigu yra padaroma žala automobiliui už tai atsako nuomininkas.

Papildoma įranga

Prie automobilio nuomos galite pasirinkti papildomą įranga:

 • Navigacinė sistema GPS,
 • Vaikiška kėdutė (įvairių metų vaikams)
 • WIFI įrenginys
 • Stogo bagažinė
 • Grandinės ratams

Dėl mokesčių teiraukitės nuomos biure.

Automobilio pristatymas/grąžinimas

Automobilį galima pristatyti arba grąžinti Jums patogioje vietoje (viešbutyje, stotyje, oro uoste, biure, kitame mieste ar šalyje). Daugiau informacijos apie paslaugą ir įkainius teirautis nuomos biure.
Vienos krypties nuoma. Norėdami atsiimti ar grąžinti nuomojamą automobilį kitame mieste ar šalyje nei Jūs išsinuomavote, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais: elektroninio pašto adresas info@autoaurum.lt;  telefonas +370 655 78189.

Apribojimai automobiliams

Nuomojamus automobilius galima eksploatuoti visoje Europos Sąjungoje (išskyrus ES salas). Prieš išvykdami, privalote informuoti UAB Aurum Currus personalą, kad automobilis bus eksploatuojamas užsienio šalyje. Dėl kelionių į kitas šalis (ne Europos Sąjungos), susisiekite su mumis nurodytais kontaktais. Nuomos laikotarpiu taikomi ridos apribojimai: vienos paros kilometrų skaičius lengviesiems automobiliams 250 kilometrų, mikroautobusams – 500 kilometrų . Viršijus kilometrų skaičių taikomas nuo 0,05 iki 0,20 ct. mokestis priklausomai nuo automobilio grupės.
Automobilio gedimai (techninė pagalba)Visiems UAB Aurum Currus automobiliams teikiama techninės pagalbos kelyje paslauga visoje Europos Sąjungoje 24/7.

Nuomininko atsakomybė

Nuomininkas yra atsakingas už visus nuostolius, patirtus UAB Aurum Currus automobilio nuomos laikotarpiu. Nuostoliai apima (bet neapsiriboja) kito automobilio apgadinimą, automobilio vertės praradimą vagystės atveju, automobilio vertės sumažėjimą (neįskaitant natūralaus nusidėvėjimo), transportavimą, ekspertų vertinimų kaštus, žalų administravimo mokesčius, naudojimo sustabdymo kaštus, trečiosios šalies nuolaidų ir premijų praradimus, baudas už kelių eismo taisyklių pažeidimus. Nuomininkas yra atsakingas iki momento, kuomet UAB Aurum Currus personalas patvirtina, kad automobilis grąžintas be nuostolių. Jei automobilis grąžinamas prieš ar po darbo valandų ar nenumatytoje vietoje, nuomininkas yra atsakingas už automobilį iki momento, kol UAB Aurum Currus  įvertina, ar automobilis grąžintas be pažeidimų ir nuostolių ir patvirtina tai nuomininkui.

Naudojimo apribojimai

Nuomininkas susipažino ir sutinka, kad automobilį draudžiama eksploatuoti žemiau nurodytais tikslais ir aplinkybėmis, ir patvirtina, kad Nuomininkas prisiima atsakomybę už visus nuostolius, atsiradusius dėl šių draudimų nepaisymo ir pažeidimo:

 • vežti nelegalius ar pavojingus daiktus,
 • vežti keleivius už išsakytą ar numanomą atlygį,
 • naudoti mokymo tikslais,
 • vilkti, stumti, tempti, nuomojamą transporto priemonę,
 • dalyvauti bet kokiose automobilių sporto varžybose, lenktynėse, bandymuose ir testavimuose, orientacinėse ir varžybose ar kituose automobilių sporto renginiuose,
 • vairuoti automobilį esant neblaiviam ar apsvaigusiam nuo narkotinių medžiagų,
 • leisti vairuoti tretiems asmenims (jei tai ne papildomas vairuotojas),
 • rūkyti automobilyje.

Kitos atsakomybės
Eismo įvykio atveju nuomos laikotarpiu, nuomininkas įsipareigoja veikti UAB Aurum Currus ir draudimo bendrovės naudai:

 • visiškai sąžiningai ir atidžiai užpildyti eismo įvykio deklaraciją,
 • gauti eismo įvykio dalyvių ir liudininkų adresus, vardus ir pavardes,
 • neprisiimti atsakomybės,
 • nepalikti nuomojamo automobilio be tinkamos priežiūros, užtikrinant jo sauguma ir saugojimą,
 • paskambinti UAB Aurum Currus darbuotojams telefonu ir pranešti apie įvykį,
 • nedelsiant pranešti policijai (tel.nr. 112), jei kito eismo įvykio dalyvio kaltė neaiški, ginčytina ar jei yra sužeistų asmenų.

Jei pasibaigus nuomos terminui po kažkurio laiko paaiškėja nuostolių ar pažeidimų, kurių grąžinant automobilį nebuvo galima numatyti ar žinoti (baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimus ir kiti panašūs), Nuomininkas turi padengti šiuos nuostolius ir administravimo kaštus.
Nuomininkas atsakingas už bet kokius nuostolius, atsiradusius įmonei UAB Aurum Currus dėl bet kokio šių automobilio nuomos sąlygų nesilaikymo ar pažeidimo.
Vairuotojo paslauga
Visus nuomojamus automobilius galite išsinuomoti su vairuotojo paslauga. Mūsų vairuotojai kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Vairuotojai klientą gali pasitikti oro uoste ir nuvežti į nurodytą Lietuvos vietą ar už jos ribų.
Automobilio rezervacija
Visus nuomojamus automobilius galite rezervuoti elektroniniu paštu info@autoaurum.lt arba telefonu +370 655 78189;

 • Mokėti visą nuomos kainą.
  Pasirinkus šį metodą apmokate visą nuomos kainą pasirinktu būdų: kreditine kortele , elektronine bankininkyste
 • Mokėti nuomos rezervacijos mokestį.
  Pasirinkus šį metodą apmokate rezervacijos mokestį kuris yra 20 procentų rezervacijos sumos.
 • Mokėti vėliau. 
  Rezervacijos patvirtinimas atliekamas tik gavus rezervacijos mokesčio mokėjimą. Apie jį primins automatiškai elektroniniu paštu.

Rezervacija galutinai patvirtinama tik gavus UAB Aurum Currus nuomos punkto elektroniniu paštu siustą patvirtinimą, nepriklausomai ar buvote sumokėję visą nuomos kaina ar rezervacijos mokestį. Neapmokėta rezervacija negali būti pilnai patvirtinta. Rezervacijos mokestis yra įskaičiuotas į bendrą automobilio nuomos kainą. Sumokėjus rezervacijos mokestį arba pilną sumą ir gavus patvirtinimą iš automobilių nuomos vadybininko, mes Jums įsipareigojame nekeisti paslaugų paros kainos ir dėti visas pastangas siekiant suteikti kokybiškas paslaugas. Susiklosčius aplinkybėms, dėl kurių būtų neįmanoma suteikti paslaugų rezervacijos patvirtinime nurodytu laiku mes įsipareigojame nedelsiant apie tai informuoti klientą ir grąžinti jo sumokėtą rezervacijos mokestį arba sumokėtą pilną nuomos kaina.
Rezervacijos atšaukimas: klientui atšaukus rezervaciją, rezervacijos mokestis negrąžinamas. Jeigu klientas sumokėjo pilną sumą ir atšaukia rezervaciją klientui gražinama suma iki 90 procentų.
Privatumo politika
UAB Aurum Currus vertina kliento asmeninius duomenis bei visą informaciją susijusia su juo. Todėl visi užpildyti duomenys tiek sutartyje tiek šioje svetainėje nėra niekam atskleidžiami, išskyrus atvejus kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.
Papildomi mokesčiai

 • € 15 užpylimo mokestis plius trūkstamo kuro kaina.
 • € 0.20 viršytas kilometražas.
 • € 100 rūkymas transporto priemonėje, gyvūnų gabenimas, kitų transporto priemonių vilkimas.
 • € 20 mokestis už kelių eismo taisyklių pažeidimo administravimą.
 • € 50 cheminis transporto priemonės valymas.
 • € 80 padangos apgadinimas.
 • € 50 priekinio stiklo apgadinimas.
 • Gamintojo kaina + 10% už trūkstamą arba apgadintą automobilio įrangą.
 • € 250 mokestis už pamestus automobilio raktus.
 • € 100 pamesti automobilio dokumentai, valstybinis numeris.
 • € 150 netinkamo kuro pripylimas.
 • € 150 mokestis už pavogtą, prarastą ar sugadintą papildomą įrangą (GPS, WIFI įrenginį, vaikišką kėdutę.)
 • € 150 išvykimas į užsienį be UAB Aurum Currus sutikimo.